Suitler

Süit Odalar (42 m2)

Yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, salonda ise iki adet divan-yatak (çekyat) bulunmaktadır. Maximum dört kişiliktir. Suitlerde sıcak-soğuk klima, direk telefon, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, plaj havlusu ve buzdolabı mevcut olup, suitlerin tamamı balkonlu ve mükemmel deniz manzaralıdır.

Bir Odalı (42 m2) Bahçe Suitleri

Yatak odasında ve salonda çift yatak, salonda tek kişilik divan bulunmaktadır. Maximum beş kişiliktir. Suitlerde sıcak-soğuk klima, direk telefon, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, plaj havlusu ve buzdolabı mevcut olup, suitlerin tamamı balkonlu bahçe ve kısmi deniz manzaralıdır. Küçük çocuklu aileler için idealdir.

İki Odalı (82 m2) Suitler

Suitimizde, bir odada çift kişilik yatak, ikinci odada ise iki adet tek yatak vardır. Salonda ise iki adet divan-yatak mevcut olup daire maksimum 6 kişiliktir. Bu suitlerde; sıcak-soğuk klima, direk telefon, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, plaj havlusu ve buzdolabı mevcuttur. Tüm daireler balkonlu ve mükemmel deniz manzaralıdır.

En büyük arzumuz ve hedefimiz, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedebileceğiniz ortamlar sunarak, otelimizden dinlenmiş, rahatlamış ve mutlu olarak ayrılmanızı sağlamaktır.