Suitler

ÜST KAT SÜİT ODALAR (42 M2)

Üst kat süit odalarımızın yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, salonda ise iki adet divan-yatak (çekyat) ve çift kişilik yatak bulunmaktadır. Maximum dört kişiliktir. Suitlerde sıcak-soğuk klima, direk telefon, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, plaj havlusu ve buzdolabı mevcut olup, suitlerin tamamı balkonlu ve mükemmel deniz manzaralıdır.

BAHÇE KAT SÜİT ODALAR (42 M2)

Bahçe Süit Odalarımızın yatak odasında ve salonda birer adet iki kişilik yatak ayrıca salonda bir de tek kişilik divan bulunmaktadır. Maksimum beş kişiliktir. Suitlerde sıcak-soğuk klima, direk telefon, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, plaj havlusu ve buzdolabı mevcut olup, suitlerin tamamı balkonlu bahçe ve kısmi deniz manzaralıdır. Küçük çocuklu aileler için idealdir.

İKİ ODALI SÜİT ODALAR (82 M2)

Suitimizde, bir odada çift kişilik yatak, ikinci odada ise iki adet tek yatak vardır. Salonda ise iki adet divan-yatak mevcut olup daire maksimum 6 kişiliktir. Bu suitlerde; sıcak-soğuk klima, direk telefon, su ısıtıcı, saç kurutma makinesi, plaj havlusu ve buzdolabı mevcuttur. Tüm daireler balkonlu ve mükemmel deniz manzaralıdır.

En büyük arzumuz ve hedefimiz, kendinizi evinizdeki kadar rahat ve güvende hissedebileceğiniz ortamlar sunarak, otelimizden dinlenmiş, rahatlamış ve mutlu olarak ayrılmanızı sağlamaktır.