OTEL REZERVASYON ŞARTLAR VE KOŞULLARI

Diva Residence All Suite Hotel Kaş tarafından kabul edilen rezervasyonların temelini oluşturduğundan lütfen rezervasyon şart ve koşullarını dikkatlice okuyunuz. Odaların içerikleri önceden bildirilmeksizin değişiklikler yapılabilir.

ÜCRETLER VE VERGİ: Ücretler Euro bazında olup bir gecelik oda fiyatıdır. Rezervasyon tutarının tamamının ödendiği haller hariç fiyatlar önceden bilgi verilmeden değiştirilebilir. Fiyatlara %18 vergi dahildir.

REZERVASYON: Rezervasyonlar online olarak www.divakas.com’dan ya da +90 242 836 42 55’yı arayarak telefonla yapılabilir.Rezervasyonun onaylanması için toplam tutarın %20’si depozito olarak ödenir. Geri kalan tutar ise otele girişten önce ödenmelidir. Ödemeler kredi kartıyla ( Visa, Master, American Express ve bazı banka hesap kartları) ya da alternatif olarak banka havalesiyle yapılabilir.

VARIŞ / AYRILIŞ: Otele giriş (Check-in) : 14:00 ve sonrası Otelden ayrılış (check out) : 12:00 ve öncesi Geç check out : 12:00 sonrası . Geç check out oda müsaitliğine bağlı olup oda fiyatının yarısı olarak ücretlendirilecektir.

Odaların çoğunda Çift kişilik yatak vardır.Bazı odalarda bu çift kişilik yataklar iki adet tek kişilk yatağa dönüştürme imkanı vardır. Eğer tek kişilik yatak talebiniz varsa bunu rezervasyon anında belirtiniz.

KİMLİK BİLGİLERİ: Kimliğinizin doğrulanabilmesi için Diva Residence All Suite Hotel Kaş’a girişinizde kimlik bilgileriniz gereklidir. Otele girişiniz yapılırken güncel ve geçerli sürücü ehliyeti, pasaport veya fotoğraflı bir kimlik belgesi kredi kartı bilgilerinizle birlikte tarafınızdan istenecektir.

Kimliğinizin doğrulandığını ispatlamak ve bankanıza kredi kartınızın tarafınızca kullanıldığını belgelemek amacıyla ibraz ettiğiniz kimlik belgenizin bir kopyası kayıtlarda tutulacaktır.Bu uygulama kredi kartlarındaki kötü niyetli kullanımın artması üzerine aldığımız bir önlemdir. Gizlilik ilkemiz gereğince elimizde bulundurduğumuz kimlik kartlarıyla ilgili hiçbir kişisel bilgi dışarıya verilmeyecek ve güvenli bir şekilde korunacaktır. Kullanma gereksinimi bittiğinde ise dikkatli bir şekilde imha edilecektir.

SUNULAN HİZMETLER: Tüm yatak tekstili, banyo ve havuz havluları ile mutfak havluları mevcuttur. Hoşgeldiniz sepetiyle (çay, kahve, süt ve su) birlikte banyo kozmetikleri de ücretsiz olarak sunulur. Diva Residence All Suite Hotel Kaş’ta günlük oda temizliği vardır. ( haftanın 7 günü) ????????????????????

İPTALLER: Bu ücretler iptal bildiriminizi rezerve edilen geliş tarihinizden kaç gün önce aldığımıza bağlı olarak düzenlenir. Bu ücretler rezerve edilen konaklama tutarınızın belli bir yüzdesidir. Depozitonun iadesi yoktur.İptal bildiriminin Varış tarihinden kaç gün önce alındığı / toplam rezervasyon tutarına yüzdesi
1 gün veya 12 saat önceki bildirimlerde/ Depozito kaybedilir
1 Hafta Önce / bakiyenin % 50si
15 gün / bakiyenin %25’i

TANIMLAR, FOTOGRAFLAR ve HARİTALAR: Tanımlamalar yayımlama zamanında edinilen bilgilere bağlıdır ve zamanla değişebilir. Haritalar ve fotoğraflar genel bilgi amacıyla verilmiş olup çevredeki önemli yerler vurgulanmıştır.Otel fotoğrafları temsili olup mevcut oda dekorları değişiklik gösterebilir ve fotograftakilerden farklı olabilir.

REFAKATÇİSİ OLMAYAN ÇOCUK(LAR): 18 yaşından büyük bir yetişkin bir refakatçisi olmadan seyahat eden/konaklayan çocuk / çocuklar bir çok havayolu/ otel tarafından refekatçisiz çocuk sayılır. Diva Residence All Suite Hotel Kaş refakatçisiz çocuk rezervasyonu kabul etmemektedir.

SORUMLULUK SINIRI: Rezervasyonlarımızdan memnun olmanız için elimizden gelen herşeyin en iyisini yapmaktayız. Ancak Diva Residence All Suite Hotel Kaş’ta kontrolümüz dışında gelişen savaş, sivil ayaklanma, terörizm, yangın, sel, doğal afetler, hükümet tarafından çıkarılan kanunlar, kaza, makine veya ekipman arızaları, bakım çalışmaları veya sanayi işlerinin yaratabileceği ve bunlarla sınırlı olmamak üzere olayların doğrudan veya dolaylı olarak neden olacağı herhangi bir yaralanma, hasar, zarar, erteleme, ek masraf veya külfet durumlarında herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

ÖZEL DURUMLAR: Diva Residence All Suite Hotel Kaş, rezervasyonu yapılan oda temin edilemez ise aynı kompleks içinde başka bir oda temin etmek durumundadır. Diva Residence All Suite Hotel Kaş rezervasyon ve konaklama şartlarına uygun olarak borçlu olduğu tutarı (konaklama sırasında oluşan telefon, temizlik, restaurant ve minibar kullanımı ve benzeri masraflar da dahil olmak üzere) ödememe durumunda misafiri otele almama, eğer otele giriş yapmış ise otelden çıkarma hakkını saklı tutar. Diva Residence All Suite Hotel Kaş mevcut olan mala zarar veren veya konaklayan diğer misafirlerin malına zarar veren, onların keyfini kaçıran misafir(leri) /oda sakinini işletme dışına çıkarma hakkını saklı tutar. Ayrıca vermiş olduğu zarar otel tarafından tazmin edilir. Belirtilen kurallara uyulmaması nedeniyle yapılmış olan kontrat feshedilir ve ödenmiş olan tutar iade edilmez. Eğer bir misafir diğer misafirlere veya otel çalışanlarına karşı kabul edilemez ve saldırgan davranışlar sergiler veya işlatme bünyesinde yasal olmayan faaliyetler gerçekleştirirse bu misafir(ler) veya oda sakini uzaklaştırılacak ve durum ilgili makamlara bildirilecektir. Ödenmiş olan tutarın iade hakkı yitirilmiş olur. Diva Residence All Suite Hotel Kaş güveli bir komplekstir ve güvelik seviyelerimizi korumak için herzaman elimizden geleni yaptığımız gibi misafirlerimizden de aynı şekilde davranmalarını beklemekteyiz. Bununla birlikte, Diva Residence All Suite Hotel Kaş kompleks içinde olsa bile kişisel eşyaların çalınmasından veya kaybolmasından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

MÜCBİR SEBEP: Doğal afet, savaş, terörizm, devlet düzenlemeleri, ulusal olaylar, grev, sivil ayaklanma veya ulaşım imkanlarının kesilmesi gibi gibi tarafların kontrolü dışında gelişen , mantıksız, yasadışı veya uygulanması mümkün olmayan nedenlerden ötürü sözleşmenin yerine getirilmesi taraflardan biri veya her iki taraf için de mümkün görünmüyor ise sözleşme bir tarafın diğerine bu imkansızlıkları resmi belgeleriyle birlikte yazılı olarak bildirmesi durumunda hiçbir ceza uygulaması olmaksızın feshedilebilir.

EN DÜŞÜK İNTERNET FİYAT GARANTİSİ: www.divakas.com internet sayfamızdan yapılan her rezervasyon, internet üzerinden görünür şekilde yayınlanan (rezervasyon sırasında yayında olan) fiyatlardan garanti edilir. Onayımızla diğer websitelerine verdiğimiz aynı ürün ve mekan web sitelerinde açıkça görünür ve anında rezerve edilebilir olmalıdır. Internette bulunan daha düşük fiyat, aynı hizmete sahip olan oda ve suit, aynı tip konaklamalara ve aynı tarihlere ait olmalıdır. Genel kullanıma uygun olmayan fiyatlar; özel indirim fiyatlarını, grup fiyatlarını, uzun konaklama fiyatlarını,toplantı fiyatlarını, herhangi bir klüp üyeliği fiyatlarını veya özel gruplara verilen fiyatları ve genel kullanım için düşünülmeyen fiyatları içermektedir. Fiyatımız yabanı para dönüşümü yoluyla daha düşük bir fiyata ulaşırsa, bu garanti uygulanmaz. adil bir kıyaslama için kararlaştırılan fiyatlar KDV dahil fiyatlar olmalıdır. Üçüncü şahısların Diva Residence All Suite Hotel Kaş’tan daha düşük fiyatlar üzerinden satış yapmaları oteli zarara uğratacağından bu durum garanti kapsamına girmez.

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox