Otelimiz

Diva Residence All Suite Hotel’de suitlerimizin dokuz adedi 42 metrekare (1+1) suit, iki adedi 82 metrekare (2+1) suit olarak iki tiptir. Bu suitlerde bulunan toplam 37 yatak ile maksimum 48 kişilik bir konaklama kapasitemiz vardır. Gruplar hariç, doluluk ortalaması 35 kişidir.

Diva Residence All Suite, denize 80 metre mesafede olup, denizden 30 metre kadar yüksekte Meis (Yunanistan) adasına bakan yamaçta konumlanmıştır. Sadece iki dakika yürüme mesafesinde kapasitemize uygun özel plajımız bulunmaktadır. Diva Residence, plajı rahat bir deniz merdivenine sahip platformlardan oluşan bir tesistir. Sakin ve konforlu bir tesistir. Plajımızda yiyecek içecek servisi dışında ücretsiz Wi-Fi internet imkanı da bulunmaktadır.

Otelimizde, özel plajı, geniş yüzme havuzu ve güneşlenme alanı veya bir keyif mekanı olarak şark dekorlu güverte teras barı ve bilardo masalı kapalı salonu ile az sayıdaki seçkin konuklarına sakin, huzurlu ve keyifli yaşam ortamları sunmaktadır. Otel içinde, bahçe ve odalarda da internet ulaşımı ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur.

Otel Yönetimi Kaş tatilinizde, yapmak isteyeceğiniz diger tüm aktiviteleriniz için de rehberiniz olacaktır. Lütfen detaylı bilgi için danışınız!

TANITIM VİDEOMUZU İZLEDİNİZ Mİ?